G-Force 1

G-Force1 powstała w roku 2010 i zrzesza obecnie czterech członków stałych, tzw. założycieli:

RAV73,  ADIK,  LUPUS, FRĄCEK

Oraz kolegów, którzy mają zamiar zakupić w przyszłości Wolfa, bądź są na razie tylko entuzjastami tego specyficznego modelu Mercedesa.

Do G-Force1 należeć może każda osoba posiadająca militarnego Mercedesa klasy G, bez względu na rok produkcji czy pochodzenie auta. Jednak do grona członków stałych może dołączyć tylko ten, kto zakupił u nas Wolfa i został polecony przez minimum jednego z założycieli GF1. Na chwilę obecną nie działamy, jako oficjalne stowarzyszenie, jednak poprzez ogromny entuzjazm dla militarnej Gelendy organizujemy różnego typu wyjazdy czy spotkania, na których wymieniamy swoje doświadczenia związane z eksploatacją czy wyposażeniem naszych pojazdów.

Oczywiście pierwszoplanową rolę odgrywa Wolf w krótkiej wersji z silnikiem 250GD, który jest kupowany przez naszą firmę WallraV Sp. z o.o. Zweigniederlassung Deutschland z niemieckiej Bundeswehry i oferowany klientom z Polski.

Działalność GF1 jest czysto hobbistyczna i polega na organizacji różnego typu wyjazdów o charakterze przeprawowym w ciekawe i nieosiągalne dla przysłowiowego „zjadacza chleba” tereny. Ze względu na zróżnicowane wykształcenie oraz pracę zawodową zarówno członków stałych jak i naszych przyjaciół dysponujemy bogatym zapleczem technicznym jak i odpowiednią wiedzą, która jest nieodzowna w dzisiejszych czasach podczas zakupu auta terenowego o militarnym rodowodzie.

Jesteśmy do dyspozycji każdej osoby, która interesuje się Mercedesem G w wersji militarnej i ma pytania czy problemy związane z zakupem, dokumentacją, eksploatacją, wyposażeniem dodatkowym czy pochodzeniem i stanem Wolfa. Na łamach naszej strony postaramy się z biegiem czasu zamieścić wiele cennych informacji na temat wojskowej wersji tzw. ”Gelendy”. Zapraszamy również do odwiedzenia strony www.gelenda.pl, która traktując o Mercedesie klasy G należy bez wątpienia do najlepszych tego typu w Polsce.